Можливі ускладнення в імплантологічній практиці - аналіз причин та можливі шляхи вирішення
Курс для лікарів-стоматологів
Залиште свої данні, щоб записатись на курс
Ми перетелефонуємо вам, щоб уточнити дані
1

класифікація та можливі причини ускладнень
2
фактори ризику, їх негативний вплив
3
ускладнення на етапі планування
4
можливі ускладнення при встановленні імплантатів
5
ускладнення у післяопераційному періоді
6
ускладнення при супутніх аугментативних втручаннях
7
профілактика розвитку ускладнень, алгоритми дії
Камінський Валерій Валерійович
У 1996 році з відзнакою закінчив Івано-Франківську державну медичну академію (спеціальність - стоматологія), в 1998 році - з відзнакою закінчив магістратуру на кафедрі щелепно-лицевої хірургії Київської медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика (спеціальність - хірургічна стоматологія).
  • Не припиняючи наукової діяльності на кафедрі, працював спочатку в районній поліклініці №1 м. Києва, а потім в приватних стоматологічних клініках. У 2002 році захистив дисертаційну роботу і у 2003 році отримав вчений ступінь «Кандидат медичних наук». З 2001 року - асистент, з 2008 року - доцент кафедри щелепно-лицевої хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика.

    Є автором і співавтором понад 50 наукових робіт і навчальних програм з усіх розділів амбулаторної хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії. Під час роботи на кафедрі виконував обов'язки куратора передатестаційних циклів, циклів спеціалізації, стажування та тематичного удосконалення, вів курси з дентальної імплантації.

    Був членом Вченої ради Інституту стоматології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика. Колишній член Німецької асоціації імплантологів DGZI, Української асоціації щелепно-лицевих хірургів і хірургів-стоматологів, Асоціації імплантологів України АІУ. Дійсний член міжнародної команди імплантологів ITI (з 2021 року ITI-Fellow), має вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Хірургічна стоматологія».

    Активний учасник понад 200 симпозіумів, семінарів та конференцій, які проводилися як в Україні, так і за кордоном. Стажувався в Німеччині, США, Італії, Австрії, Швейцарії, Ізраїлі, Південній Кореї, Литві, Латвії, Японії, Ісландії, а також в Україні.

    Є лектором і консультантом українських представництв компаній «BioHorizonts», «MIS» і «Osstem», читає лекції як в Україні, так і за її межами (Молдова, Грузія, Литва, Латвія, Казахстан).
Заповніть форму
для реєстрації на курс
Заповнюючи форму ви погоджуєтеся на обробку ваших даних.
Made on
Tilda